معرفی سرویس سامانه پیش پرداخت

معرفی سرویس سامانه پیش پرداخت

فرض کنید کاربران از سایت شما خرید می کنند و می خواهند مبلغی را در حساب خود داشته باشند تا بتوانند در هر زمان که خواستند از آن استفاده کنند، زیرا پرداخت در لحظه و یا اتصال به بانک، در مواقع حساس، زمان بر است. با استفاده از این سامانه کاربر می تواند هر مبلغی که مد نظر دارد را به اعتبار خود بیفزاید و در صورت لزوم از آن کاسته و خرید خود را انجام دهد.
افزایش اعتبار با روشهای مختلفی قابل انجام است، ممکن است به صورت آنلاین و با اتصال به دروازه های پرداخت انجام گیرد که بلافاصله اعتبار کاربر را افزایش می دهد و نیازی به تماس و پیگیری بعدی ندارد. اما گاهی ممکن است مشتری از روشهای دیگری همچون کارت به کارت یا حواله قصد افزایش اعتبار خود را داشته باشد که در این صورت پس از ثبت عملیات بر روی سایت، توسط فرم های موجود در پنل، باید منتظر تایید مدیر سایت شود. پس از تایید مدیر سایت اعتبار مشتری افزایش خواهد یافت.

شماری از امکانات

  1. افزایش اعتبار بصورت آفلاین:
    کاربر می تواند با روش های پرداخت غیر آنلاین مانند کارت به کارت یا حواله، اعتبار خود را افزایش داده و اطلاعات آن را توسط فرم های موجود در این سامانه ثبت نماید.
  2. تنظیم اعتبار کاربر:
    مدیر سایت می تواند با انتخاب شناسه کاربر از بخش مدیریت کاربران اعتبار کاربر را افزایش یا کاهش دهد.
  3. امکان انتخاب روش خرید:
    در زمان خرید، دو انتخاب برای مشتری در نظر گرفته خواهد شد که با توجه به نیاز خود یا از طریق دروازه های پرداخت اقدام به خرید نماید یا ازاعتبار حساب کاربری خود استفاده کند.