معرفی سرویس فرم ساز

معرفی سرویس فرم ساز

سرویس فرم ساز امكان ايجاد فرم هاي مختلف با گزينه ها و امكانات متفاوت را، جهت دريافت اطلاعات كاربران، در اختیار مدیران سایت قرار داده و لذا كاربران و بازديد كنندگان سايت مي توانند اين فرم ها را تكميل و ارسال نمایند.

 

در مواردي كه لازم است كاربر اقدام به ورود اطلاعات نمايد (براي مثال در فرم های استخدام)، بايد فرمي جهت وارد نمودن اطلاعات ايجاد نمود. با استفاده از سرویس فرم ساز مدير سايت مي تواند به راحتي فرم هايي را جهت دريافت اطلاعات از كاربران ايجاد نمايد.

 

در صورتیکه این فرم بر روی سایت قرار گیرد، این امکان به بازدید کننده داده می شود که از طریق سایت، فرم را مشاهده و اطلاعات خود را در فرم وارد کرده و ارسال نماید. اطلاعات ارسالی توسط بازدید کنندگان به صورت اتوماتیک در سیستم ذخیره می شود و در هر زمان مدیر می تواند لیست فرم های ارسالی توسط کاربران را مشاهده نموده و از جزئیات اطلاعات ارسالی مطلع گردد. همچنین این امکان وجود دارد که در قسمت تنظیمات مشخص شود فرم های ارسالی بازدید کنندگان علاوه بر ذخیره شدن در سیستم، به آدرس پست الکترونیک چه کسانی ارسال گردد.

در این سرویس مدیر می تواند به راحتی فرم های ایجاد شده و فرم های ارسالی کاربران را مدیریت نماید. امکان استفاده از فیلتر جهت جستجو و گزارش گیری از فرم های ایجاد شده در نظر گرفته شده است و مدیر می تواند با انتخاب فرم مورد نظر از لیست، فرم را ویرایش، تائید و یا حذف نموده و به این ترتیب فرم های ارسالی توسط بازدیدکنندگان را مدیریت نماید.

شماری از امکانات

  1. جعبه ورودی متن (Text Box)
  2. لیست کشویی (DropDown List)
  3. چک باکس (Check Box List)
  4. دکمه رادیو (Radio Button List)
  5. چک باکس (Check Box)
  6. بارگذاری فایل (File Uploader)