درباره ما

داستان پیدایش گروه

در سال 1390 با تعدادی از برنامه نویسان و طراحان وب خلاق و حرفه‌ای  گروه پارسا را تشکیل دادیم و با یاری خدا قدم در مسیر ارایه ی نرم افزارهای تخصصی، خدمات وب و ارایه ی راهکارهای الکترونیکی و مشاوره ی کسب وکارها برای ورود به اقتصاد دیجیتال گذاشتیم.

در این سال ها در اکثر زمینه های فناوری اطلاعات کار کردیم، از طراحی گرافیک و سایت تا برنامه نویسی نرم افزار و مشاوره ی بازاریابی و تبلیغات، با فراز و نشیب های دنیای اینترنت د آشنا شدیم و با مشکلاتش دست و پنجه نرم کردیم. مشتری ها و مراجعین رو با وب و اقتصاد دیجیتال و اهمیت آن و آینده ی درخشانش آشنا و آگاه کردیم و هشدار دادیم که هر چه زودتر کسب و کارهاشون رو در این بستر هم فعال کنند تا از قافله عقب نمونند که جبرانش خیلی سخته.

شناسنامه ی ما

ما قانونی هستیم و گروه را با نام شرکت مبتکران سامانه های برخط پارسا  با شماره‌ی 12994(مدیر عامل: مهندس مجید پارساییان) در سازمان نظام صنفی رایانه یزد ثبت کرده‌ایم.

در مسیر رشد و بلوغ

گروه ما در این سال ها رشد کرده، تجربه کسب کرده و کلی کار و پروژه ی بزرگ رو به سرانجام رسانده و مشتریان بزرگ و سرشناسی در بخش خصوصی و دولتی و کسب و کارهای کوچک و متوسط داریم که همگی به لطف خدا و همکاری اعضای گروه، از محصولات و خدمات ما راضی هستند. برای آگاهی از محصولات و خدمات ما از صفحه‌ی نمونه کارها و لینک خدمات در صفحه‌ی اصلی سایت بازدید کنید.

مزیت‌های ما

علاوه بر تخصص و کیفیت بالا،  مشاوره‌ی حرفه‌ای و شفاف، خدمات گسترده و متمرکز، قیمت های رقابتی و از همه مهم‌تر پشتیبانی کامل و سریع و متعهدانه‌ را در اولویت دستور کار و تلاش گروه قرار داده‌ایم و مزیت و برتری گروه خود می‌دانیم.ما از شروع همکاری تا همیشه در کنار شما هستیم، پشتیبان و مشاور و مشتاق موفقیت کسب و کار شما هستیم و رضایت و اعتماد شما سرمایه‌ی ارزشمند گروه و باعث افتخار ماست.

نقشه‌ی راه ما

آرمان ما گسترش هرچه بیشتر کسب و کارهای اینترنتی و خدمات الکترونیکی و آنلاین هست، چون دنیا داره به اون سمت میره( فروشگاه های آنلاین، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی ، خدمات ابری،بلاکچین و ارزهای دیجیتال و… اینها دارن با سرعت زیاد رشد می کنند و به زودی بالغ شده و دنیای جدید را رهبری می کنند) ما باید مردم رو با این دنیای جدید آشنا کنیم، با تشریح ضرورت ها  و آموزش و مشاوره و ارایه‌ی خدماتی که باعث کاهش ترس و افزایش سواد اینترتی آنها و آشنایی و گسترش استفاده‌ی آنها از خدمات دیجیتال شود.

و اما آینده…

ما چند هدف عالی داریم که برای رسیدن به اونها برنامه‌ریزی و تلاش می‌کنیم:

  •  تولید محصولات عالی و منطبق بر جدیدترین متدهای نرم افزاری و سخت افزاری دنیا که مو لای درزشون نره و با کمترین باگ و بالاترین سرعت و راحتی سالهای سال کار کنند.
  • کسب عنوان برند برتر کشور در تولید و توسعه ی نرم‌افزارهای تحت وب و گسترش تجارت الکترونیک  و ربودن سهم بیشتری از بازار پر رقابت دنیای دیجیتال از رقبامون
  • افزایش توان مالی گروه با جذب مشتریان و جذب سرمایه
  • گسترش بازار و تاسیس نمایندگی در تهران و سایر کلان‌شهرهای ایران عزیز
  • مطالعه و تحقیق و برنامه‌ریزی برای ورود به حوزه های جدیدی مثل بلاکچین و اقتصاد دیجیتال غیر متمرکز، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و… که در دنیا در حال گسترش هستند.